Služby

BONK REAL: viac než len realitka


Čo nás odlišuje od ostatných realitných kancelárii? U nás dostanete komplexný servis: od sprostredkovania úveru na bývanie cez samotnú kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, jej bezproblémové poistenie až po interiérové poradenstvo. Náš tím tvoria špičkoví odborníci v oblasti realít, finančného sprostredkovania a navrhovania interiérov, znalci a geodeti s dlhoročnou praxou. Byty a domy v pôvodnom stave Vám vieme kompletne zrekonštruovať za priateľné ceny (www.bonkstav.sk)


Realitná kancelária BONK REAL je na trhu od r. 1991 na živnosť a od roku 2012 ako FXMB s.r.o. a je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska (www.zrks.sk) aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky (www.realitnaunia.sk) Všetky zmluvy sú odborne overované a garantované našim notárom.


Veľmi radi Vám pomôžeme s bezstarostným predajom, resp. kúpou nehnuteľnosti, ako aj s vybavením hypotéky systémom ponúk od všetkých bánk u nás v kancelárii, nemusíte obiehať a obtelefonovávať všetky banky , spravíme to za Vás ZADARMO. Tešíme sa na našu spoluprácu.


Finančné sprostredkovanie:


Nebaví Vás obehávať banky a zisťovať, kde Vám dajú najlepšiu ponuku hypotekárneho úveru? Alebo hľadáte tú najvýhodnejšiu poistku pre Vašu nehnuteľnosť, Vašich blízkych, alebo Váš hnuteľný majetok? Či už u nás kupujete nehnuteľnosť alebo nie, naši profesionálni finanční sprostredkovatelia certifikovaní Národnou bankou Slovenska Vám radi pomôžu pri výbere a získaní toho najlepšieho finančného produktu pre Vaše potreby.


Interiérové poradenstvo


Kúpili ste nehnuteľnosť a potrebujete poradiť so zariadením? Neviete sa rozhodnúť, ako Váš nový byt usporiadať, ktoré priečky vybúrať, aké farby a materiály zvoliť, ako optimálne zariadiť kuchyňu, alebo kúpeľňu? Poraďte sa s našou interiérovou dizajnérkou, ktorá Vám rada pomôže z Vašej nehnuteľnosti vyťažiť maximum.